Strona 1 z 2
Gliniarze Trójmiasto
: śr 10 paź 2007, 23:56
autor: Arturo
Mam małą prośbę: Czy ekipa z "trajsity" mogłaby powiedzieć czy policja ma jakieś rutynowe miejsca w Gdyni i okolicach gdzie stoją z suszarkami??? Np. Czy bywają jakieś niemiłe niebieskie niespodzianki na Estakadzie? Lub ta droga która jest przedłużeniem Śląskiej w kierunku Redłowa? Tam się aż prosi żeby cisnąć ale nie chce się znowu wje...
Będę dźwięczny
Pzdr.
: czw 11 paź 2007, 00:44
autor: Mundek
Hej!! Stoja czesto i na Estakadzie i na przedluzeniu Slaskiej, nie pamietam jak dali jej na imie. Na estakadzie czesto stoja na wyjezdzie z Janka Wisniewskiego, czyli lapia jadacych na Obluze. Na tej nowej to stoja za wiaduktem (jadac w kierunku na Sopot) badz w drodze powrotnej na przedluzeniu pasa wyjazdowego z Reala. Czesto sa na Hutniczej i na Morskiej. Na Morskiej w kierunku Rumi, to czatuja za pizzeria na wysokosci Voxa (ten sklep meblowy przed Shellem) w druga strone to kawalek za Jyskiem. Czesto, bardzo czesto stoja na poczatku Morskiej jadac od Rumi, czyli tuz przed zakretem, za ktorym jest Zdunek (salon Renault), badz zaraz za tym salonem. Gdzie jeszcze to nie pamietam, ale popytaj na forum m3m.
: czw 11 paź 2007, 06:00
autor: wasyl
Arturo,
Po co Ci to- ja nigdy nie używałem hamulca jak mnie zatrzymywali!
: czw 11 paź 2007, 09:19
autor: 0czek
Często stoją na wylocie z
Gdyni na Chwaszczyno w okolicach "Polifarbu" spotkałem sie tam z taką akcją że stała jedna puszczka z fotoradarem na zjeździe do Volvo a 400 m dalej następne dwa radiowozy

łapali na bierząco

. Kolejne miejsce to ulica
Wielkopolska zjeżdzając do Redłowa .
: czw 11 paź 2007, 14:04
autor: Arturo
wasyl pisze:Po co Ci to- ja nigdy nie używałem hamulca jak mnie zatrzymywali!
Jakbym nie miał prawa jazdy tez bym się nie zatrzymywał
Dostałem przedwczoraj 10 punktów i schudłem pokaźną sumkę w PLN.
Dlatego teraz się pytam.
: czw 11 paź 2007, 14:45
autor: Ruda i Piotr
Arturo Piotr Ci wczoraj coś mówił
A poza tym nasi policjanci z 3city sa w większości pozytywnie nastawieni do
Chyba, że im ktoś bardzo nadepnie na odcisk
R
: czw 11 paź 2007, 14:50
autor: Arturo
Ruda pisze:Arturo Piotr Ci wczoraj coś mówił
Kurcze...może spróbuję. Ale żebym sobie większych problemów tym nie narobił...
: czw 11 paź 2007, 18:37
autor: wasyl
Arturo,
Nawet jak będę miał to i tak nie ma co liczyć że się zatrzymam!
: czw 11 paź 2007, 22:14
autor: mors
a jak wyjeżdżasz z Sopotu na Gdynie - al. Niepodległości to lubią stać przy tablicy (jakieś 300m za Shellem) i potem w Kolibkach - jeszcze 300m dalej za Orlenem.
I jak wracasz z Gdyni do Sopotu to mijając tę samą stację 300m przy zjeździe pod wiaduktem lub 100m dalej jak się zaczynają pawilony po prawej stronie.
Gdybyś kiedys się wybierał do Wejherowa ale przez Chwaszczyno i Nowy Dwór Wejherowski to za Kiełpinem tez lubią stać na prostej. 40km/h i podwójna ciągła.
No i po obwodnicy pojazdy z videovibratorami.
: czw 11 paź 2007, 23:31
autor: KolczyK
A dziś stali jak śmigałem z Gdyni przy wejściu na peron "Janowo" już w Rumi na Grunwaldzkiej, lubią równie dobrze w zatoczce stać przed Toyotą i suszą.
: pt 12 paź 2007, 05:33
autor: wasyl
W Pruszczu Gdńskim przy wlocie z Tczewa.
Z Gdańska Głównego na przeciwko Placu Zebrań ludowych przed teatrem.
W kierunku Nowego Portu za przystankiem,koło budynku stoczni Gdańskiej
: pt 12 paź 2007, 10:28
autor: Ruda i Piotr
OD WCZORAJ PO TERENIE GDYNI ZACZĘŁA SIĘ PORUSZAĆ SKODA OCTAVIA SREBRNY METALIK O N-RZE GA 73941
SPOTKANIE Z NIĄ MOŻE ZAOWOCOWAĆ PUNKTAMI ORAZ USZCZUPLENIEM KONTA.
DODAJĘ ,ŻE ZGODNIE Z DYREKTYWĄ UE ZAMONTOWANO W NIEJ TWARDY DYSK WIĘC JAKIEKOLWIEK PRÓBY "ZMIĘKCZANIA" MUSZĄ SIĘ ZAKOŃCZYĆ ZGŁOSZENIEM "PRÓBY KORUPCYJNEJ" PRZEZ JEJ "KIEROWCĘ"
R
: pt 12 paź 2007, 12:54
autor: Krajan
wiesz... w sumie to nie znam trójmiasta, ale stoją tam gdzie wszyscy sobie pozwalają na brawurę

żarcik
ale trzeba uważać bo pojemność naszego prawka na punkty maleje z każdą chwilą słabości przechwyconą przez mundurowych

: ndz 19 paź 2008, 17:15
autor: Arturo
Moze wiecie... Maja nowego grafitowego Passata "undercover", ktorego w ciagu dwoch dni widzialem juz dwa razy!!!: raz Rumia na Grunwaldzkiej i dzis na Obwodowej-chłopaki są bardzo aktywni wiec uwaga

: ndz 19 paź 2008, 18:22
autor: RedBaron
Mi ostatnio opadła szczęka - na Wielkopolskiej widziałem nieoznakowane szare (albo srebrne) Stilo, waśnie kogoś zatrzymali i mieli włączoną dyskotekę. Kurde, STILO? Może jeszcze Alfa 159? To nie fair... Jak ich teraz rozpoznawać?
Na szczęście, póki co, trzymają się "nudnych" kolorów. Czerwone i żółte są wciąż niegroźne ;o)