Strona 1 z 1

: ndz 20 lut 2011, 20:24
autor: Safek
nie wiem czy to dobre miejsce na takie pytania ale zaryzykuje :)

otoz szukam miejsca dla swojego moto, najlepiej w garazu (moze byc podziemny ;)), warszawa, okolice metra sluzew (tak zeby bylo w zasiegu pojscia pieszo, ale nie 30 min :)) Jest ktos z okolic zorientowany?

pozdrowka
Kefas

: pn 21 lut 2011, 14:09
autor: ivan
W życiu bym nie zostawił motka w garażu podziemnym poza swoim miejscem zamieszkania. Już wolę parking strzeżony pod chmurką. Bardzo wiele motków ginie właśnie z podziemnych parkingów, zwłaszcza w dużych blokowiskach gdzie na jednym parkingu stoi kilkadziesiąt samochodów.
No chyba że jest jakaś ochrona ale i to nie daje pewności...
A więc przemyśl jeszcze ten pomysł garażu :)

: pn 21 lut 2011, 15:14
autor: Safek
ivan, w takim razie co proponujesz? trzymac moto pod chmurka na parkingu strzezonym? to jest slaby pomysl chyba...

: pn 21 lut 2011, 15:26
autor: ivan
No ja właśnie tak trzymam. Moto stoi pod pokrowcem i co ważniejsze pod okiem Pana Ciecia :)
A na zimę do ciepłego garażu i tyle. Poczytaj sobie ogłoszenia o skradzionych motocyklach. Większość z nich to właśnie kradzieże z podziemnych garaży a nawet nie z ulicy. W takim garażu mimo że są kamery złodzieje wjeżdżają i biorą wszystko jak leci. Np u mojego kumpla z bloku skradziono w ten sposób transalpa.
Ktoś mi kiedyś też opowiadał że wq...ił się jak zszedł rano i zobaczył że jego moto jest zalany jakimś lepiącym napojem a w koło porozrzucane chipsy (ktoś sobie zrobił z motka stolik pod imprezę).
Co innego jak znajdziejsz garaż że stoi kilkanaście samochodów, wtedy jest bezpieczniej bo każdy każdego zna i nie ma "przypadkowych" ludzi.

: pn 21 lut 2011, 15:42
autor: WiktorVFR
Safek pisze:to jest slaby pomysl chyba...
dlaczego tak uwazasz?

: pn 21 lut 2011, 16:48
autor: Dresik
to i ja się przyłączę,
jeśli ktoś ma jakiś garaż na muranowie na moto to jestem chętny

Pozdr