Strona 1 z 1

Polerka felg

: wt 21 wrz 2010, 07:39
autor: Peter6969
Mam pytanie czy ktos z was ma moze polerke felg w swoim vitku,kiedys widziałem zdjecie z ogłoszenia czarnego v-teca i miał wypolerowane ranty-wygladał super.Dzwoniłem wtedy do goscia i on mi powiedział ze to jest polerka fabryczna ,z czym sie wczesniej nie spotkałem.Z tąd moje pytanie czy były takie cuda i przy okazji czy ma ktos namiar gdzie można zrobić na śląsku taką polerke niekoniecznie tanio ,ale dobrze :?:

: wt 21 wrz 2010, 08:38
autor: Diego
Polerka fabryczna,ponieważ zrobiona w fabryce u pana Zdzicha. :biggrin
Żadna VFR czy 750,800 czy nawet 1200 nie miała fabrycznie polerowanych felg.Chodzi mi o fabrykę Hondy w Japonii.
Chyba że na swój rynek wew. Japończycy zrobili promocję i do wyprzedawanego rocznika dołożyli navi,hot gripsy i polerkę felg przez trzy wysoko sprawne gejsze. :lol :lol :lol :lol

: wt 21 wrz 2010, 09:48
autor: Peter6969
Moto i tak miało duzo niedociągniec wiec go nawet nie oglądałem ,ale tak czy tak mysle o zrobieniu w swojej samych rantów i chciałem to miec profesjonalnie wykonane ,dlatego szukam kogos z "polecenia"