jade obejrzec Vfr

Wszelkie problemy nie związane z mechaniką.
Awatar użytkownika
Buła
klepacz
klepacz
Posty: 1747
Rejestracja: sob 09 cze 2007, 08:49
Imię: Marcin
województwo: świętokrzyskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Suchedniów
Kontakt:

jade obejrzec Vfr

Post autor: Buła » śr 13 cze 2007, 10:02

witam,tak jak w temacie,jade prawdopodobnie obejrzec Vfr dzisiaj tu jet link http://moto.allegro.pl/item205575386_ho ... _rc36.html mam do kolesia 20 km takze niedaleko,prtosiłbym o ki9lka wskazówek na co zwroicc uwage przy ogledzinach,o podstawowych rzeczach wiem,chodzi mi generlanie na co zwrocic uwage przy Vfr,koles ma kilkanaacie motocykli,takze jest handlarzem :???: i sam tez serwisuje motocykle ,z tego co sie dowiedziałem przez telefon to moto nie jest klejone,silnik łądnie chodzi,to cos na ramie to naklejka i mzona oderwac,zabawne ale kazdy tak mowi a na mjescu okazuje sie inaczej,prosze o wszlekie porady.

Awatar użytkownika
Krajan
klepacz
klepacz
Posty: 1273
Rejestracja: ndz 04 cze 2006, 22:59
Imię: Paweł
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Kontakt:

Post autor: Krajan » śr 13 cze 2007, 10:51

1. wskazówka PIERWSZA :
- sprawdź łożysko w tylnej piaście, złap za tylne koło za przeciwległe końce i poruszaj, jeśli jest luz to na łożysko możesz zbić już cene jakieś 200zł..

cdn..(Chłopaki piszcie)

[ Dodano: 2007-06-13, 10:55 ]
2. Wskazówka DRUGA:
- nie szczędź czasu na odkręcenie bocznych plastików w celu sprawdzenia ewentualnych napraw osłon jak i silnika (silikony itp..)
3. Wskazówka TRZECIA:
- zobacz jak wygląda akumulator, jego zniekształcenia mogą wskazywać na kłopoty z ładowaniem

cdn..(Dawać dawać chłopaki, pomóżcieBule)

Awatar użytkownika
rommi
ostry klepacz
ostry klepacz
Posty: 2358
Rejestracja: śr 30 lis 2005, 16:34
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Józefosław k/Piaseczna
Kontakt:

Post autor: rommi » śr 13 cze 2007, 11:59

Już było to poruszane w temacie http://vfr.superhost.pl/vfr-oc-pl/forum ... php?t=1514 , nie ma różnicy czy jedziesz po RC36I czy RC36II.

Na przyszłość proponuję troszkę poszukać na 4um zanim założysz nowy temat, na większość pytań znajdziesz odpowiedź w istniejących już tematach. ;-)

Dodam tylko, że w RC36 często pękają zadupki, przy tylnej lampie - tak poprostu, od stanu naszych wspaniałych dróg.

Awatar użytkownika
Buła
klepacz
klepacz
Posty: 1747
Rejestracja: sob 09 cze 2007, 08:49
Imię: Marcin
województwo: świętokrzyskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Suchedniów
Kontakt:

Post autor: Buła » śr 13 cze 2007, 16:41

sory za bałagan,byłen na jakies pól godziny u tego kolesia,mam blisko to skoczyłem busem,pozniej jade na dokłdniejsze ogledziny ze znajomym,z tego co mi sie udało zauwarzyc,,moto miało prawdopodobnie jakies małego szlifa albo parkingówke,wyłamane jest troche wypełnieni owieiwek z przodu po lewej stronie,i ma raczej delikatnie popekane owiewki z tej strony,jest tez lekko wytarty ciezarek na kierownicy po tej stronie,z prawej strony nie zauwarzyłęm nic podejrzanego,owiewek nie sciogałem,jak pojade to zrobie to teraz,ale ograniczniki skretu nie sa ruszone,motocyklem nie jedzilem ale z tego co koles powiedział jest prosty,zobaczymy wieczorem,ale nie zauwarzvłem jakis uszkodzen na lagach,nie ma odprysków niklu,silnik ładnie zapala,wchodzi i schodzi z obrotów tez ładnie,mam pytanie czu u was tez cyka pompa paliwa,bo w tej VFR cykała w równych odstepach czasu,tak równo i koles powiedział ze to własnie pompa,ogolnie motocykl nie jest jakis sciorany,po lewej stronie brakuje paru srubek co trzymaj owieki ale to chyba nic strasznego,chyba to efekt tego slizgu,acha jak sie zdejmie siedzenie to sruby które trzymaja stelaz sa z jednej strony inne i z drugiej inne koles powiedział ze takie moto przywiózl i nic nie robił,jest to motocykl ze szwjacarii.dziekuje za wsakzówki,srawdze stelaz i te łozysko w zawieszeniu,zyczcie mi powodzenia.acha cena za moto to 7 tys czyli 500 stów spuscił,moze sie jeszce cos uda urwac,co wy sadzicie o tym.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości