Strona 1 z 1
malowanie vfr
: czw 11 paź 2012, 12:42
autor: niedzwiadek
chciałbym pomalowac vfr na niebiesko czy ktos wie jaki jest kod farby
Re: malowanie vfr
: czw 11 paź 2012, 13:06
autor: śliniak290
Temat był , wystarczy użyć opcji szukaj
PB215
Re: malowanie vfr
: czw 11 paź 2012, 20:55
autor: kecajm69
A mówiłem ci niedźwiedziu najpierw szukaj

Re: malowanie vfr
: czw 11 paź 2012, 23:36
autor: Buła
Jeżeli będziesz chciał lakier z kodu,czyli oryginalny trójskładnikowy to przyszykuj się na cenę trochę wyższą jak za normalny samochodowy,mi dzisiaj w mieszalni powiedział za czerwony R157 Italian Red 300 ml 144 zł,a na cały motocykl będziesz potrzebował trochę więcej.
Re: malowanie vfr
: pt 10 maja 2013, 20:55
autor: emils
Odkopię-a ile może być potrzeba tego lakieru na czachę? Chciałbym sie przygotować na koszty.
pzdr
Re: malowanie vfr
: sob 11 maja 2013, 09:50
autor: Falcon
To zależy jak kryje - ja bym brał na całą VFR jakieś 0,5 l samego lakieru . Do tego dochodzi rozcieńczalnik ( do bazy ) i na to wszystko klar - na gotowo klar jakieś 0,6 l.
W zależności od firmy dolewasz rozcieńczalnika np w RM - ie 60% do bazy . Klary w większości ( HS) nie dolewa sie rozcieńczalnika.
Re: malowanie vfr
: śr 14 sie 2013, 11:20
autor: Ree
Nie będę zakładał nowego tematu tylko pozwole sobie odświeżyć.
W zimę malowałem moją VFRę na kolor CANDY GLORY RED, niestety jak się okazało lakiernik nie najlepiej sobie z tym poradził z uwagi na barwiony klar, (miejsca są z intensywniejszym kolorem i jasniejsze..) stąd rodzi się pomysł by przemalować rudzielca na B&W. Moje pytanie brzmi, czy w przypadku tych lakierów są jakieś trudności?, czy ktoś malował już na te kolory i czy stosował oryginalne hondowskie lakiery z ich palety czy też lepiej poszukać czegoś z palety lakierów samochodowych (np perłowy biały z palety mercedesa), za rozwianie moich wątpliwości będę wdzięczny.